Mechanik autobusów turystycznych

Amsterdam
Umowa o pracę19-23 €brutto / godz.
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, transport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Dla naszego holenderskiego kontrahenta w Amsterdamie poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy: Mechanik autobusów turystycznych

Obowiązki

  • Diagnostyka techniczna
  • Prace naprawcze i konserwacyjne
  • Przeglądy okresowe
  • Serwis i naprawa

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie jako mechanik autobusów, samochodów osobowych, ciężarowych lub jako mechanik pojazdów użytkowych
  • Prawo jazdy
  • Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie €550 - €700 tygodniowo (po odliczeniu zakwaterowania i podatku)
  • Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin
  • 20 dni płatnego urlopu w roku
  • Zakwaterowanie zawsze w pokojach jednoosobowych
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Możliwość stałego zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • Praca od zaraz!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1