Mechanik

Guxhagen
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Poszukujemy zainteresowanych osób na stanowisko Mechanik samochodowy do aut ciężarowych. Praca stała, zmianowa w określonych godzinach.

Obowiązki

  • Obsługa i naprawa aut ciężarowych
  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie naprawy aut ciężarowych - warunek konieczny
  • Prawo jazdy - mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera - mile widziana
  • Język niemiecki lub język angielski - mile widziany
  • Motywacja i zaangażowanie do codziennej pracy

Oferujemy

  • Praca zmianowa: 7:00-15:00, 15:00-22:00
  • Stały system pracy
  • Regularne godziny pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń i diet
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Praca w małych zespołach
  • Ponosimy koszty szkoleń i dalszej edukacji
  • Możliwość pracy w weekendy
  • W każdą sobotę dla pracowników, którzy tego dnia pracują oferujemy poczęstunek :)

Dodatkowe informacje

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia pracownika