Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik

Obowiązki

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • analiza przyczyn awarii, podejmowanie działań prewencyjnych, proponowanie ulepszeń
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie terminowych przeglądów i konserwacji
  • ustawianie maszyn w procesie produkcyjnym
  • zgłaszanie potrzeb dotyczących niezbędnych części zamiennych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu (mechanik/elektryk/automatyk)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • minimum wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi tokarki, frezarki, uprawnienia spawacza będą dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjny program benefitowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • zatrudnienie na UoP