Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Masażysta

Obowiązki

Opis stanowiska:

Do obowiązków Kandydatów należeć będzie wykonywanie masaży, zabiegów oraz rytuałów i ceremonii na ciało i twarz. Dbanie o ciągłość pracy gabinetów (sporządzanie zamówień, obsługa klienta) oraz utrzymywanie czystości w całym obiekcie.

Wymagania

​​​Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (Technik Masażu lub I/II stopień Fizjoterapii)
  • mile widziane dodatkowe kursy masaży lub kosmetyczne
  • mile widziane, jednak nie konieczne doświadczenie zawodowe (zapewniamy szkolenia)
  • dyspozycyjności w godzinach pracy salonu
  • nienagannej aparycji, asertywności, odpowiedzialności, uczciwości i rzetelności
  • umiejętności sprzedażowych
  • zaangażowania i zorientowania na cel
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • umowę zlecenie na okres szkolenia (próbny)
  • wynagrodzenie (podstawa oraz prowizja od wykonanych masaży i zabiegów)
  • stabilną pracę