Market budowlany zatrudni sprzedawców- OD ZARAZ!

Kraków

Obowiązki

  • zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi Klienta przy kasie (skanowanie towaru, przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów fiskalnych)
  • rozliczanie powierzonej gotówki i dokumentów

Wymagania

  • dyspozycyjności (min. 120h w miesiącu)
  • chęci do pracy
  • sumienności
  • rzetelności

Oferujemy

  • stawkę godzinową 15 zł/h brutto (odprowadzone składki ZUS)
  • umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • szkolenie

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Kraków

Toolip HR Sp. z o.o.