MANAGER DZIAŁU (m/k) w branży okiennej (101)

Oleśnica
Oferta opublikowana17.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, sprzedaż i obsługa klienta, kadra zarządzająca

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: MANAGER DZIAŁU (m/k) w branży okiennej | Miejsce pracy: Syców, dolnośląskie

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki

  • współpraca z zarządem i działami firmy
  • koordynowanie pracy pracowników
  • wdrażanie rozwiązań poprawiających wydajność pracy działów
  • szybkie rozwiązywanie konfliktów w celu utrzymania dobrej atmosfery
  • opracowywanie i wdrażanie programu rozwoju pracowników
  • wspieranie pracowników w zakresie organizacyjnym i administracyjnym

Wymagania

  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość praktyk i trendów zarządzania zespołem
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych