Malarz proszkowy z językiem angielskim.

Eindhoven
Umowa o pracę3 000-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako: Malarz proszkowy z językiem angielskim Lokalizacja :  Brabancja Północna

Obowiązki

  • przygotowanie powierzchni do malowania poprzez oczyszczenie, szlifowanie lub piaskowanie, usuwanie zanieczyszczeń, rdzy lub starej powłoki malarskiej
  • wybór odpowiednich materiałów malarskich, kolorów i metod aplikacji proszku w zależności od specyfikacji klienta oraz rodzaju powierzchni
  • właściwe przygotowanie proszku malarskiego, w tym jego mieszanie i naładowanie w urządzeniu do malowania proszkowego
  • obsługa urządzeń do malowania proszkowego, takich jak pistolety elektrostatyczne, kabiny malarskie i piece utwardzające

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2200-2600 euro netto/mies. (bez nadgodzin)
  • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)
  • możliwość nadgodzin
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • BEZPŁATNE ubezpiecznie

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego minimum B1
  • prawo jazdy kategorii B
  • własne auto
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1