MALARZ / prace WYKOŃCZENIOWE - praca ZAGRANICĄ - DARMOWE zakwaterowanie

Stuttgart
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy: MALARZ / prace WYKOŃCZENIOWE - praca Niemcy - DARMOWE zakwaterowanie, NIEMIECKA umowa o pracę Miejsce: Niemcy zachodnie lub południowe Nr referencyjny: DE-MAL
Numer referencyjny:DE-MAL

Obowiązki

  • przygotowanie podłoża pod malowanie
  • przygotowanie gruntowników i farb
  • malowanie powierzchni ścian, sufitów i elewacji
  • prace remontowe, wykończeniowe budynków, mieszkań, domów

Wymagania

  • doświadczenie
  • umiejętność tapetowania jest atutem
  • także osoby BEZ języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane
  • biała odzież malarska

Oferujemy

  • NIEMIECKA umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • ZALICZKI co tydzień
  • DODATKOWO płatne nadgodziny
  • dodatki branżowe i socjalne wg niemieckiego kodeksu pracy
  • długa współpraca
  • DARMOWE zakwaterowanie

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 518819884, 517017884, 506827585 lub CV wysłać na maila
  • Zapraszamy do kontaktu!
  • Prosimy o dołączenie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1