MALARZ

Skarżysko-Kamienna
Umowa o pracę240 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana07.05.2024
Oferta wygasa31.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Poszukujemy malarzy do pracy w Finnsnes w Norwegii. W Jobzone posiamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W naszym biurze posługujemy sie trzema językami: norweskim, angielskim oraz polskim więc nie czekaj i aplikuj już dziś.

Obowiązki

  • Tradycyjne malowanie wałkiem oraz malowanie natryskowe.
  • Szpachlowanie: zarówno tradycyjne, jak i w sprayu.
  • Szlifowanie głównie na wysiegniku teleskopowym tzw. żyrafą.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie ze Skandynawii.
  • Językami na budowie są norweski i angielski, dlatego musisz komunikatywnie posługiwać się jednym z nich.
  • Bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa w miejscu pracy i doceniamy, jeśli również to robisz.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 240kr/h.
  • Umowę norweską wraz ze wszystkimi świadczeniami zgodnie z prawem norweskim.
  • Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia.
  • Pomoc z zakwaterowaniem.
  • Pomoc przy niezbędnych formalnościach urzędowych.
  • Pomoc polskiego konsulenta.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1