Umowa o pracę250 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Wizja w Jobzone jest bycie najlepszym pracodawca w naszej branzy. Oferujemy wsparcie, doradztwo i wskazowki dla wszystkich którzy do nas trafiaja. Otrzymasz stala umowe o prace. Dodatkowo duza ilosc zlecen jakie posiadamy pozwala nam na dlugotrwala, stabilna wspólprace. Nasi stali klienci to powazne firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Sa nieustannie zainteresowani doswiadczonymi fachowcami. Dla tego tez szukamy utalentowanych plytkarzy, ktorzy chcieli by dolaczyc do naszych druzyn na atrakcyjnych projektach w Trøndelagu. Poszukiwane sa osoby potrafiace samodzielnie zaplanowac i wykonac zlecone zadania pracy, ktore wykazuja sie obowiazkowoscia, zaangazowaniem i inwencja. Praca w miejscowosci Kolvereid ( niedaleko Rørvik)

Obowiązki

  • Wykonywanie prac malarskich na róznych powierzchniach (scianach, sufitach, drzwiach itp.)
  • Przygotowywanie i szlifowanie powierzchni przed malowaniem
  • Mieszanie i dopasowywanie kolorów zgodnie z wymaganiami klienta
  • Utrzymywanie porzadku i czystosci na miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczenstwa podczas wykonywania prac malarskich

Wymagania

  • Minimum 3 lata profesjonalnego doswiadczenia.
  • Znajomosc Norweskiej techniki budowlanej
  • Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka etyka pracy i zaangazowanie
  • Dokladnosc i precyzja w pracy
  • wlasny samochod - mile widziane
  • Mile widziane rowniez doswiadczenie przy pracach stolarskich.

Oferujemy

  • Atrakcyjne, uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenia
  • Ciekawe zadania u powaznych firm
  • Jeden z najlepszych systemow BHP w branzy
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Pomoc przy niezbednych formalnosciach urzedowych
  • Asysta polskojezycznego konsulenta w trakcie zlecenia
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1