Umowa o pracę24 200-25 200 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana06.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko malarz.

Obowiązki

  • Wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich, reperacja powłok malarskich i podłoża

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku malarza
  • precyzja i estetyka wykonywanych prac
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 33-34 CHF brutto/godz + 15 CHF netto dieta dzienna
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt 150-200 CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim
  • Tel: +48 690 602 660
  • WhatsApp: +48 690 601 660
  • NJU JOB (KRAZ. 28666)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1