Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Majster Budowy

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Koordynację realizacji powierzonych zakresów robót,
  • Bieżącą analizę i planowanie w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,
  • Zarządzanie robotami / zasobami zaangażowanymi w realizację inwestycji,
  • Rozliczanie zakresu robót objętych zadaniami,
  • Prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP i procedurami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji drogowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność zarządzania wieloma zespołami,
  • Obsługa niwelatora,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Premie