MAGAZYNIERZY bez doświadczenia-świetna pensja+ dodatki, PRACA DLA PAR
Düsseldorf

Zakres obowiązków magazyniera / magazynierki:

  • kompletowanie zamówień.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.
  3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Bezpłatne ubranie robocze.
  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
    .. oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim
stażem, zatrudniający pracowników na
terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący
umowę o pracę i dostęp do wszelkich
świadczeń socjalnych.
Ekspert w zatrudnieniu fachowców
w wielu branżach.

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55
Znajdź nas:

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Düsseldorf

Walter-Fach-Kraft