Magazynier z uprawnieniami UDT - wysoki skład

Łódź
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego (wysoki skład)
  • Pomoc w rozładunkach oraz załadunkach
  • Praca ze skanerem

Wymagania

  • Uprawnienia UDT
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji poprzez portal lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 515 109 010