Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Magazynier z uprawnieniami UDT

ikona Świdnica
ikona Dodano: 09.08.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe i szukasz pracy?

Agencja WorkProfi (cert.17025) poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier z UDT

Miejsce pracy: Świdnica

Magazynier z uprawnieniami UDT
Świdnica

Obowiązki
Twoimi zadaniami będą:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Weryfikacja dokumentacji logistycznej
  • Kontrola jakościowa i ilościowa opakowań
  • Dostarczanie komponentów i pustych pojemników na produkcję
  • Kontrola oznakowań produktów
  • Przestrzeganie zasad 5s, BHP i PPOŻ
  • Dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów na terenie magazynu , a także powierzony sprzęt - codzienna weryfikacja stanu technicznego
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu instrukcji pracy standarowej na swoim stanowisku pracy
  • Wsparcie przy inwentaryzacjach cyklicznych i kroczących

Wymagania
Odnajdziesz się u nas jeśli:

  • Masz aktualne uprawnienia UDT na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Masz doświadczenie w obsłudze skanerów kodów kreskowych
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 4000*zł brutto (3700zł brutto przez okres próbny + 300zł premii) - stawka oraz premia wzrasta po 3, 9 i 12 miesiącach współpracy

  • Umowę o pracę

  • Dopłatę 50% do posiłków

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres Aplikuj w temacie wpisując Magazynier UDT / Świdnica lub o kontakt telefoniczny: +48 796 662 292

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŚwidnica
KBTI Poland