Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonych i chętnych kandydatów, do pracy na magazynie zajmującym się produkcja napoi bezalkoholowych oraz sokow.

Obowiązki

  • sortowanie oraz pakowanie pudelek z napojami
  • kontrola jakości
  • rozładunek i zaladunek
  • Inne prace magazynowe
  • obsługa wózka EPT

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • motywacja oraz chęci do pracy
  • mile widziane prawo jazdy
  • mile widziane certyfikaty oraz doświadczenie na EPT

Oferujemy

  • Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy jeżeli dotyczy.

Dodatkowe informacje

  • Start pracy 13-05-2024
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00 / 14.00-22.00)
  • Praca 4 dni w tygodniu / ok 32h. W późniejszym okresie możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin.
  • Stawka: 13,81 euro brutto/h
  • Dodatek zmianowy 11,09% - do każdej godziny pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1