Magazynier/operator wozka widlowego w Berlinie praca bez agencji dla niemieckiego pracodawcy

Berlin
Umowa o pracę2 500-2 900 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla niemieckiej hurtowni papierniczej. Niemiecka firma z Berlina obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko: MAGAZYNIER (praca z wozkiem widlowym) lub komisjoner Miejsce pracy: BERLIN (dla osob z Berlina. Pracodawca nie zapewnia kwatery)

Obowiązki

  • prace przy wysylce i prace magazynowe
  • wdrazanie i szkolenie

Wymagania

  • praca na magazynie / komisjonowanie
  • wymagane dobre podstawy jezyka niemieckiego - wymog konieczny

Oferujemy

  • 2 500 € brutto na start (po okresie probnym mozliwa podwyzka)
  • 15,14€ brutto na godzine + 1,25€ - 2,5€ dodatku do kazdej godziny
  • na umowie zapewnione min. 40h w tygodniu
  • 30 dni urlopu w ciagu roku
  • praca na 2 zmiany (ranna i popoludniowa)
  • praca tylko od poniedzialku do piatku
  • praca dla osob z Berlina
  • praca extra platna przy obszarze z napojami 1,25€ - 2,5€ dodatku do kazdej godziny
  • umowa bezposrednio z firma bez zadnych podwykonawcow
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Dodatkowe informacje

  • Prosze o zyciorys na:
  • kandidaten.lager@gmx.de
  • (prosze z dopiskiem BERLIN magazyn)
  • +48 664 998 583