Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisko:

Magazynier - kierowca wózka widłowego

Toruń
magaz/tor/2019

Obowiązki

• obsługa wózka widłowego,
• załadunek/rozładunek towaru,
• ułożenie towaru w odpowiednim miejscu w magazynie.

Wymagania

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT),
• doświadczenie w pracy w magazynie,
• gotowość do pracy od września 2019 r.

Oferujemy

• umowę o pracę na cały etat
• pracę na I zmianę
• pracę w Toruniu
• stabilne zatrudnienie na długi okres czasu,
• jasne zasady współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Toruń

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG