Magazynier

Nadarzyn
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Dla jednego z naszych Klientów o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy wielu Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i przyjmowanie dostaw na magazynie
  • Kompletacja oraz wydawanie zamówień (70% czasu pracy)
  • Przygotowywanie oraz realizowanie wysyłek
  • Obsługa skanera i wózków widłowych
  • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (możliwość uzyskania uprawnień UDT za pośrednictwem pracodawcy)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Skrupulatność oraz lojalność
  • Doświadczenie w pracach magazynowych na wysokim składzie - mile widziane

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4800 zł brutto w podstawie plus 800 zł premii brutto uzależnionej od wydajności oraz jakości
  • Pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dodatek stażowy po każdym przepracowanym roku - 200 zł brutto
  • Bezpłatny kurs UDT
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, lekcje języka angielskiego, premie świąteczne, spotkania integracyjne, prezenty dla dzieci pracowników)
  • Szkolenia wdrażające i programy logistyczne

Dodatkowe informacje

  • Folga APT S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.
  • KRAZ: 25837
  • Proszę o załączenie klauzuli do CV o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOLGA APT S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).