Lider zespołu - Magazynier/ Komisjoner

Bargteheide
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Od 2006 roku Balticpersonal z powodzeniem ugruntował swoją pozycję jako niemiecki dostawca usług personalnych w zakresie zatrudnienia tymczasowego i pośrednictwa pracy w Niemczech i Europie Wschodniej. Obecnie dla naszego partnera biznesowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • • Komisjonowanie różnych towarów spożywczych
  • • Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie
  • • Komisjonowanie Pick by Voice – słuchawkowym w języku polskim
  • • Prace magazynowe
  • • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, możliwość pracy również w niedziele i święta

Wymagania

  • • Doświadczenie na magazynie
  • • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymagana
  • • Prawo jazdy Kat. B + własne auto na dojazd do pracy – warunek konieczny

Oferujemy

  • • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP
  • • Stawka 13,50€ brutto/h + dieta 5,00€ netto za każdy dzień w pracy + dodatek funkcyjny za każdy dzień w pracy
  • • Dodatki: nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100 %
  • • Świąteczne i wakacyjne
  • • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • • Możliwość pobierania zaliczek
  • • Zapewnione zakwaterowanie (mieszkania z meldunkiem w pełni wyposażone z dostępem do Internetu) - koszt: 150€ miesięcznie

Dodatkowe informacje

  • Monika Burghardt - Personalrekruterin
  • Balticpersonal GmbH, Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
  • Mobile/WhatsApp: +49 173 427 96 91 (Polski, Niemiecki), Tel.: +49 385 640 148 12
  • burghardt@balticpersonal.de
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1