Opinie o Balticpersonal GmbH w Schwerin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Balticpersonal GmbH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Balticpersonal GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balticpersonal GmbH w Schwerin

Kowalski

Nie polecam, szczególnie Aldi Lubeka. W ogłoszeniu darmowy internet, przyjechałem na mieszkanie i cały czas nie działa. W pracy straszny mobbing, kordynator Marcin to jakiś typowy dres, krzyczy, obraża i poniża. Ma tylko swoich ulubieńców, cały czas porobiony i pod wpływem, ostatnio groził pobiciem i zniszczeniem samochodu. Omijajcie agencje Baltic i Aldi Lubeke.

Uwaga na koordynatora Marcina, jeśli traficie na jego zmianę to nic tylko się zwalniać. Ostatnio wyszła sytuacja że (usunięte przez administratora) na podwładnym z którym mieszka w jednym mieszkaniu chwaląc się tym do pracowników na magazynie, nie szanuje prywatności współlokatorów, wyjada jedzenie z lodówki co doprowadziło do tego, że kilka osób które trafiły do mieszkania z nim po kilku dniach albo chciały się zwalniać albo prosiły agencje o zmianę mieszkania. Strasznie śliski typ odradzam pracę głównie przez niego. Sama agencja spoko, pieniądze zawsze na czas, kwota się zgadza, z urlopami nie ma problemu, można dorobić sobie w niedzielę jeśli ktoś chce.

@Pracodawca z przykrością muszę stwierdzić że takie sytuacje miały i mają miejsce. Czekamy na reakcje ze strony agencji oraz bezpośrednio w miejscu pracy. Biuro w miejscu pracy również zostało o tym poinformowane. Każdemu kto mieszkał z tym panem ginęło jedzenie z lodówki dlatego każdy kto z nim mieszkał wyprowadzał się do innego mieszkania. Nikt nie chce mieszkać z tym panem. Chodzi po ludziach i pożycza od wszystkich pieniądze i jedzenie. Ludzie mówią że w ostatnim czasie stał się agresywny do jednego ze swoich współlokatorów co później okazało się prawdą ponieważ potwierdziła to osoba którą ta agresja dotyczy Jako zgrana grupa która pracuje razem i pomaga sobie wzajemnie stanowczo sprzeciwiamy się takiemu zachowaniu. Pan Marcin obrał sobie za cel osobę mniejszą i słabsza od siebie kilkukrotnie co jest najgorszą rzeczą jaka może być.

White

Praca w lubeck na magazynie Aldi ale bedac w pracy ludzie wchodza Na mieszkanie i kradna ale firma nic z tym nie robi bo oni maja prawo zamykaja na klucz lazienki taras. Wylanczaja internet pralki platne ktore nie chodza jak cos zginie to firma udaje ze nic nie zginelo meldunek zapomnij. Firma nie chce meldowac ludzi. Oskardza pracownikow ze tacy sa to czemu nie zadzwoni na policje firma najgorsza na jaka trafilem wiecej rozumu maja dzieci niz szefostwo. Kazda opinie usuwa bo prawda boli ale zaboli jesscze bardziej

@Inia

Tak powinlo tak byc ale firma tlumaczy sie ze jest najemca tylko i ze wlasciciel ma prawo nie dostaniesz meldunku nawet odradzam ci firma trzyma na sile a po zwolnieniu sie dostalem oferte pod firma aldi w innym regionie

Jest tu może ktoś kto pracuje jako elektryk w Hamburgu? Mam na myśli te konkretna ofertę tutaj w zakładce. Auta nie mam, więc jakie tu zazwyczaj dają, dużo pali?

Rafal Nowy wpis

Praca z kordynatorem Marcinem to udreka czesto jest w pracy pod wplywem supstancji psychotropowych (usunięte przez administratora)jedzenie z lodowki i mowi co to nie on osoby ktore sie zwalniaja to przez Marcina jest zwyklym …. I (usunięte przez administratora)praca na magazynie kest okey jak kazda inna

Lidia Nowy wpis

Jak oceniacie zarobki lakiernika w Schwerin? Chłopak może będzie aplikował na te komponenty lotnicze i zastanawiamy się wstępnie jak mu tam w praktyce będzie. piszą o pracy w systemie trzyzmianowym, więc tym bardziej naliczanie ostatecznej wypłaty nas ciekawi

riczi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam czy wie ktos kiedy bedzie rekrutacja na magazyn Aldi. W ktorym miejscu sie znajduje ten magazyn dokladnie ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Balticpersonal GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Spawacz MAG 135?

Czy po ostatnich komentarzach mogę wnioskować ze wszystko zależy od tego na jakiego koordynatora się trafi? Czy mogę na stracie wybrać? ktoś już nawet o to pytał kiedyś ale nie udzielono odpowiedzi, sam ciekaw jestem. jestem lakiernikiem, macie może oferty do polecenia? Teraz jest jedna widoczna ale liczę, że jeszcze trochę się ich nazbiera

K

Sporo komentarzy pojawia się odnośnie ostatnich wydarzeń. Co to tego Pana, który podobno był bity przez koordynatora to ciężko mi się odnieść bo osobiście z nim nie rozmawiałam jeśli to prawda to niepokojące. Ja pracuję na zmianie u koordynatora Rafała i szczerze polecam. Rafał jest bardzo dobrym koordynatorem, jest rzeczowy, pomocny, można z nim pożartować i co najważniejsze rozumie procesy na magazynie na którym pracuje, zawsze służy pomocą i można go o wszystko zapytać bez obawy że zostanie się zwolniona za to że się czegoś nie wie. Fajne jest również to że nawet jak w pierwszych dniach rozwaliłam paletę i byłam przerażona to on podjechał do mnie uśmiechnięty, uspokoił mnie i pomógł posprzątać wraz z innymi kolegami z pracy. Pracownicy z którymi pracuje to naprawdę fajni ludzie, pomocni i można z nimi porozmawiać. Co do samych pań prowadzących agencje to na chwilę obecną również nie mogę powiedzieć złego słowa, warunki pracy zgodne z tymi przedstawionymi na rozmowie o pracę, wynagrodzenie się zgadza i jest na czas.

Ilona

Syn wynalazł ofertę pracy dla mechatronika - absolwenta szkoły średniej lub studiów i na hurra chce jechać. Piszą, że to staż w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ BAP. Co to jest ten BAP? Jakie są zarobki na takim stażu? Bezpiecznie puszczać chłopaka na taki wyjazd?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Balticpersonal GmbH w przypadku pracy jako Lakiernik?

Lakierował może już ktoś z was komponenty lotnicze w Schwerin? Myślę o tej ofercie sprzed paru dni. Jaka ocena względem ciężkości pracy? i tak na marginesie to na to miasto jest przydzielona jedna osoba koordynująca czy może można sobie wybrać?

Tu powroty odbywają się na jakichkolwiek zasadach? Mam na myśli to, że ktoś napisał jakiś czas temu ze warunki są chyba ok i niektórzy właśnie chcą wrócić. Agencja prowadzi ewidencje i zawsze sprawdza czy ktoś już tu robił lub nie? wpływa to na cokolwiek? i czy w ogóle zdarzało się by to agencja dziekowala komuś za współpracę? Wtedy już nie można się przyjąć?

Postanowiłem coś napisać bo trafiłem na tą stronę ostatnio Chce wrócić do Balticpersonal bo to najlepsza agencja w jakiej pracowaliśmy a było ich dużo. To co czytam to chyba napisał jakiś niepoczytalny Mam kontakt z ludźmi którzy tam pracują i jakoś nikt nie narzeka a ci co odeszli chcą wrócić. To chyba jest najlepszym podsumowaniem tematu Pozdrawiam panie z biura

Wilk@

Agencja przeciętna,praca jak każda inna ale z tym mieszkaniem właśnie tak jest niby dopłata,niby wszystko ok ale na kasie tego nie widać. Pracujesz jest w miarę jak się zwolnisz masz kapę nie płacą czekasz na kase parę miesięcy!!!!zero odzewu i kontaktu. Nie polecam są rzetelniejsze agencje!!!

Karlo
@Wilk@

To coś co też mi się przydarzyło dzwonisz piszesz i nic zero odzewu o kasie. Czekasz miesiąc, dwa i cisza ale ja nie czekałem zgłosiłem więc jak ktoś też ma takie kłopoty to zgłaszajcie do urzędu, nie ma co z nimi się bawić. Zatrudniają Polaków i robią z nimi co chcą...Może wezmą się im do (usunięte przez administratora)

Maria
@Wilk@

Na reakce w niemczech masz tylko trzy miesiące później to się przedawnia musicie zgłaszać prawnikowi wszystko jest do odzyskania

Alandndnd
@Wilk@

Np jakie? Szukam pracy z partnerem, proszę o polecenie

@Wilk@

Nie wiem czy nie mylisz agencji. Myśmy pracowali i zawsze wszystko było na czas. Nawet ja coś potrzebuje teraz to dostaję dokumenty bez czekania a kasa zawsze się zgadzała na koncie i była na czas

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BALTICPERSONAL? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

krzysztofmurgas@o2.pl

Wielokrotnie brałem dni wolne za godziny nadliczbowe oczywiście po uzgodnieniu z miejscem pracy .

Artur
@krzysztofmurgas@o2.pl

A prócz wolnego mogłeś też dostać kasę bo szczerze bardziej by mi to pasowało. W ogóle nadgodziny są limitowane czy można ich zrobić tyle ile pracownik da radę?

Dla przykładu? I co konkretnie mogą mieć wspólnego poza tym co to wnosi w dalsze zatrudnienie? Weź daj znać, bo teraz to niepewność dla potencjalnych kandydatów się robi

Jaki dress code obowiązuje w Balticpersonal GmbH?

Jak to jest z tymi polskimi koordynatorami? W jednej z opinii ktoś pisał, że nie ma takiego koordynatora a w innej ktoś już o jakimś wspomniał. To zależy jak się trafi? Pytam, bo sama byłabym ciekawa warunków pracy osoby koordynującej. Ktoś je zna i omowi? Są prowizje?

Ten zadowolony

O ludzie ! Pracuję w tej firmie i nie narzekam. Zawsze wszystko na czas, jak coś poprosisz to masz. Zaliczka, proszę bardzo, meldunek jest, pieniądze zawsze na czas i wszystko się zgadza, jak w umowie. Ostatnio wyrzucili paru osiłków i bardzo dobrze, nareszcie mamy spokój. A oni robią teraz zadymę tutaj. Żeby to jeszcze była prawda, sami są sobie winni. Większość z nas odetchnęła z ulgą jak sobie poszli. Mocni w gębie i nic więcej. Zastraszali całe towarzystwo, dziewczyny bały się iść do pracy. Piszą bzdury o Marcinie, facet ma nam pomagać w pracy, co robi w swoim czasie, to mnie to nie interesuje jego biznes. Jeden chłopak miał mały wypadek w pracy, siedzi chyba drugi miesiąc na zwolnieniu, nie wyrzucili go z mieszkania jak większość agencji. Tylko pomagają mu we wszystkim, tłumaczenia termin rehabilitacja. Szacun dla biura tylko z takimi pracować

Drugi zadowolony
@Ten zadowolony

Potwierdzam to co w komentarzu. Również tutaj pracuje i jest dokładnie tak jak jeden z kolegów z pracy napisał w komentarzu. Serdecznie pozdrawiam Panie Moniki z biura balticpersonal oraz koordynatora Marcina oraz normalnych kolegów i koleżanki z pracy którzy przyjechali tutaj normalnie żyć i zarobić, a nie szukać na siłę problemów. Trochę to smutne, że osoby wyrzucone za szerzenie patologi w akcie zemsty piszą takie bzdury, ale wiadomo jak to polacy za granicą. W skrócie odnośnie agencji i pracy ( wypłata zawsze na czas, godziny się zgadzają, dobre warunki mieszkaniowe w centrum dużego miasta za śmieszne 100 EUR na miesiąc, jak jest jakiś problem to po zgłoszeniu do agencji Panie zawsze zajmują się sprawą, praca jak praca na magazynie w Niemczech, plusem jest brak ciśnienia na normę i kierownicy mówiący po angielsku czego nie doświadczyłem w poprzednich miejscach pracy w Niemczech)

White

Dokladnie jesli wypalata nie starcza i zaliczki sie bierze to firma dobra bo bys nie mial co jesc nawet. Tak na zwolnieniu kolega w domu firma nie zwolnila bo jak zwolni odejda 2 osoby a po drugie nie ma ludzi do pracy

Inia
@White

Ludzie wchodzą, tzn. kto dokładnie? Bo chyba klucze do mieszkania mają tylko osoby, które tam mieszkają? A przynajmniej tak na logikę powinno być. Widziałam jedno ogłoszenie dla pary i chciałam wyjechać z chłopakiem, więc ciekawi nas jak to wygląda. Płaci się miesięcznie za mieszkanie, więc fajnie jakby warunki były przyzwoite i żeby były najlepiej pojedyncze pokoje. Jak to wygląda?

Xxx
@Inia

Wchodzi wlasciciel przeglada szafki. Zeczy prywatne i wgl. Odradzam tobie. Dodatkowo lider to zwykla oferma losu. Jeszcze raz odradzam.

Szczery

Ta agencja pracy to jedna wielka parodia na kółkach. Nie wypłacają wynagrodzenia za przepracowany miesiąc. Oferują pomoc i wsparcie polskiego koordynatora, a po rozpoczęciu pracy okazuje się, że nie ma polskich koordynatorów tylko są jakieś "łby" nie potrafiący porozumieć się z pracownikiem. Nie dają ubezpieczenia zdrowotnego, karty ubezpieczeniowej. Odciągają z wypłaty większe koszta niż powinni. Dają ciągle upomnienia i kary bezpodstawnie i bezprawnie. Pozbawiają pracowników środków do życia i po rezygnacji pracownika z pracy każą natychmiastowo opuścić teren tymczasowego zamieszkania nie mając powrotu do Polski ani pieniędzy. Agencja nie posiada kogoś kto komunikuje się w języku polskim. Koordynatorzy nie służą pomocą pracownikom bez znajomości języka w załatwianiu problemów, spraw dotyczących pracy. Praca niby bez konieczności znajomości języka a (usunięte przez administratora) pracowników na każdym kroku. Nie gwarantują dojazdów do pracy z mieszkania pracowniczego jak mówili. Koszty dojazdów każdy ponosi sam i dojeżdża we własnym zakresie. Ten cały koordynator w agencji Ivan to jakiś cyrkowiec. Nie wiem kto go zatrudnił jak kompletnie nie wykonuje swoich obowiązków i nie wie co jest 5. Wielu pracowników zgłosiło już tą sprawę do odpowiednich instytucji i nikt im nie odpuści. Co za czasy nastały żeby agencje które opisują się jako wiarygodną robiły pracowników dosłownie w balona. Sama również podjęłam działania aby ta agencja poniosła konsekwencje za popełnione krzywdy i czyny bezprawne wobec mnie jak i mojego partnera. Nie ujdzie im to na sucho i surowo poniosą konsekwencje. Nie polecam podjęcia z nimi współpracy. Ta agencja powinna już dawno upaść i się nie ogłaszać jako wiarygodna i pełna pomocy, lojalna agencja. Śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Balticpersonal GmbH - Schwerin

• Jak się pracuje w Balticpersonal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Balticpersonal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balticpersonal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Balticpersonal GmbH