Lektor języka angielskiego

Kościan
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Lektor języka angielskiego

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych w różnych grupach wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli)
  • Prowadzenie zajęć w trybie stacjonarnym a w razie potrzeby online.
  • Dobry kontakt ze słuchaczami
  • Sprawdzanie wiedzy poprzez testy i klasówki

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • biegłości oraz płynności porozumiewania się w jęz. ang.
  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń językowych (min. 1 rok)
  • profesjonalizmu oraz rzetelności,
  • zaangażowania w powierzone projekty
  • pozytywnej energii
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z kursantami

Oferujemy

Oferujemy:

  • 60 minutowe zajęcia z atrakcyjną stawką
  • elastyczny grafik dopasowany do lektora
  • max dojazd do kursanta nie przekraczający 30min.
  • bloki zajęć w jednym miejscu
  • 24h ochronę lektora w przypadku odwołania zajęć (płatna 100%)
  • dodatkowe szkolenia motywacyjne
  • pełne wsparcie dydaktyczne