Lakiernik samochodowy od 3000 E U R

Frankfurt nad Menem
Umowa o pracę10 000-15 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana17.04.2024
Oferta wygasa11.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Niemcy(Cały kraj)Firma Maximus to niemiecka agencja pracy oferująca legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich.

Opis stanowiska i wymagania

  • Przygotowanie elementów pojazdu do prac lakierniczych
  • Obróbka i przygotowanie powierzchni
  • Lakiernictwo pojazdów i elementów pojazdów
  • Drobne prace demontażowe i montażowe
  • Sprawdzanie czystości i jakości powierzchni itp.
  • Podstawowa komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Diety (Netto, od 60 €) za każdy przepracowany dzień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc
  • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie pracowniczej
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
  • Miłą obsługę
  • Brak Zeitkonta
  • Odzież roboczą
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy), płacone extra + 25% do wypłaty
  • 25 dni urlopu w roku
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Kontakt

  • Tel. kom. 0049 151 4572 5636
  • Tel. 0049 151 2944 3922
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1