Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • Poszukujemy lakiernika samochodowego!
  • Praca w nowoczesnej firmie zajmującej się naprawą karoserii. Obowiązki obejmują opryskiwanie samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych. Określanie poprawnych kolorów pomocą komputera i skali. Ponadto rozpylanie farby na bazie wody i farby o wysokiej zawartości substancji stałych.

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia jako lakiernik samochodowy.
  • Znajomość różnych technik opryskiwania.
  • Znajomość wszystkich materiałów, które są wykorzystywane w procesie.
  • Znajomość bezpiecznej pracy z farbami oraz stosowania sprzętu ochronnego.
  • Biegłość w mowie po angielsku lub niemiecku.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie od € 500,- do € 600,- netto. na tydzień.
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • 25 dni urlopu w roku
  • Zapewniamy zakwaterowanie i transport
  • Oferty pracy w całym kraju

Dodatkowe informacje

  • Zobacz przykłady w poniższych filmach
  • https://www. youtube. com/watch?v=I99bFomwZ8I
  • https://www. youtube. com/watch?v=_UpUjo3348s