Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant Drogowy

Obowiązki

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie badań w ramach kontroli jakości, a w szczególności analiz surowców stosowanych do produkcji, badań półproduktów i wyrobów gotowych,
  • Pobór i przygotowanie próbek do badań,
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych analiz,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości.

Wymagania

Wymagania:

  • Systematyczność – systematyczne wykonywanie zadań, wytyczanie celów, dbałość o ważność i pilność zadań,
  • Sumienność, dokładność – obowiązkowość w działaniu, samodyscyplina, konsekwencja w dążeniu do celu,
  • Zaangażowanie – dążenie do najwyższej jakości pracy, dotrzymywanie terminów,
  • Współpraca – dzielenie się opiniami i pomysłami z innymi, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,
  • Doświadczenie na wymienionym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z dużymi tradycjami, która dynamicznie się rozwija,
  • System wynagrodzeń składający się z elementu stałego i zmiennego,
  • Bogaty system szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych,
  • Pracę w świetnej atmosferze i zespole ludzi pełnych pasji,
  • Atrakcyjne pakiety prywatnej opieki medycznej,