Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant Chemiczny

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- wykonanie analiz,

- przygotowanie odczynników,

- dbałość o stanowisko pracy,

- zgłaszanie awarii sprzętu laboratoryjnego,

- ewidencjonowanie próbek, sporządzanie zestawień itp.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego lub studium (analityk, kierunki fizyko-chenmiczne itp.),

- doświadczenia w posługiwaniu się aparaturą kontrolno-pomiarową,

- obsługi pakietu MS Office (Excel, Word),

- sumienności, precyzji,

- zaangażowania i odpowiedzialności.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- stabilne zatrudnienie,

- pakiet socjalny,

- możliwość rozwoju zawodowego.