Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie analiz nasion, tłuszczów i olei roślinnych
  • Wystawianie odpowiednich certyfikatów
  • Przygotowanie i konserwacja sprzętu i odczynników laboratoryjnych
  • Gromadzenie danych laboratoryjnych przy użyciu LIMS, CoA
  • Dokumentowanie postępów pracy przy użyciu GLP
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach chemia, biotechnologia, mikrobiologia lub średnie techniczne: chemik - laborant
  • Min. rok doświadczenia w pracy w laboratorium
  • Dobra znajomość pakietu office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, także pod wpływem stresu
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Klarowna ścieżka rozwoju kariery
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna
  • Premie za dobre wyniki i zaangażowanie
  • Szkolenia branżowe