Polcom Group to polska firma specjalizująca się w dostarczaniu i budowie modułowych rozwiązań hotelowych dla największych międzynarodowych operatorów hotelowych, w tym Hilton, Marriott, a także mebli na rynek hotelowy na całym świecie ze względu na swój rozwój, poszukuje osoby na stanowisko

Kosztorysant (branża hotelowa) (Gdańsk, 3300794)
Gdańsk
Numer referencyjny: K/jobs.pl

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie wycen na podstawie analizy dokumentacji i wymagań technicznych
  • Rekomendacje w doborze produktów
  • Sporządzanie kalkulacji kosztów materiałowych
  • Współpraca z różnymi działami firmy
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami
  • Praca głównie w języku angielskim

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1, z szybką umiejętnością nauczenia się języka branżowego - warunek konieczny
  • Umiejętność kosztorysowania
  • Zmysł techniczny, znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność sprawnej kalkulacji i analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL
A także:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne / średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym mile widziane
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Gotowość do wyjazdów do fabryki w Chojnicach (1 dzień w tygodniu)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnym biurze, w Gdańsk Oliwa
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole międzynarodowym, w firmie o ponad przeciętnych możliwościach rozwoju, a także o unikatowym profilu produkcyjnym
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś stać się częścią naszej wyjątkowej firmy, zapraszamy do aplikowania. Do zobaczenia!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Gdańsk

JOBS.PL S.A.