Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Transportu

Obowiązki

Zakres zadań:

  • koordynacja pracy kierowców, podział zleceń, rozliczanie czasu pracy
  • nadzór nad prawidłowością dokumentacji przewozowej
  • negocjowanie cen i warunków współpracy
  • dbanie o jakość i terminowość zleceń
  • nadzorowanie sprawności floty samochodowej

Wymagania

Wymagamy:

  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • zdolności strategicznego myślenia

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • dobre wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe
  • szkolenia