Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Koordynator ds. zakupów

ikona Dodano: 05.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obecnymi dostawcami, zarządzanie bazą dostawców oraz wyszukiwanie nowych źródeł i form działań
  • Współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym w zakresie wyszukiwania i doboru nowych źródeł dostaw
  • Współpraca z dostawcami zagranicznymi (ustalanie warunków dostaw, negocjacje, koordynacja projektów)
  • Udział w negocjacjach handlowych w zakresie warunków zakupu
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP (zarządzanie bazą dostawców, wprowadzanie zamówień, aktualizacja danych)
  • Walidacja faktur w systemie korporacyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub student ostatnich lat studiów)
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów
  • Inicjatywa i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft (zwłaszcza Excel)

Mile widziane

  • i

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego, rozwój umiejętności zakupowych oraz biznesowych
  • Możliwość poznania kultury pracy opartej na zaawansowanych zasadach Lean
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
  • Pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne (Bożonarodzeniowe i Wielkanocne)
  • Dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program ubezpieczeń grupowych
  • Nagrody pieniężne za udział w Programie Poleceń
  • Stołówka pracownicza na miejscu
  • Udział w kursach, szkoleniach finansowanych przez Pracodawcę
  • Możliwość rozwoju w organizacji
  • Możliwość udziału w projektach/konkursach innowacyjnych, ergonomicznych, pierwszej pomocy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników

Timken Polska Sp. z o.o.

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia ponad 17,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 35 krajach na całym świecie.

Klauzula informacyjna więcej
Koordynator ds. zakupów
ikonaSosnowiec