Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Biura

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało:

- bieżące koordynowanie pracy biura,

- organizacja delegacji służbowych,

- dbałość o nieprzerwaną pracę, zaopatrywanie firmy w niezbędne materiały oraz usługi,

- obsługa gości i klientów,

- zarządzanie dostawami, rozliczenia z dostawcami.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- znajomości jęz. angielskiego na poziomie min. B2,

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- proaktywności, miłego usposobienia,

- znakomitej organizacji pracy, zdolności ustalania priorytetów i finalizowania zadań,

- wysokich zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy

Co oferujemy:

-  międzynarodowe, dynamiczne środowisko pracy,

- benefity,

- szkolenia.