KONSTRUKTOR PRZYCZEP, NACZEP I ZABUDÓW

Kajetanów
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, produkcja

Wstęp

  • Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osób do pracy w dziale konstrukcyjnym.

Obowiązki

  • Konstruowanie przyczep, naczep i zabudów na podwozia ciężarowe.
  • Tworzenie nowych lub doskonalenie istniejących produktów.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad projektem w kolejnych etapach wdrożenia.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (SolidWorks, AutoCad).
  • Znajomość zagadnień związanych z wytrzymałością materiałów oraz procesami wytwarzania.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność, innowacyjność.
  • Chęć rozwoju i dalszej nauki.
  • Samodzielność przy realizacji projektów.
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora.

Oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISORT).
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1