Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konstruktor - Projektant

Obowiązki

BĘDZIESZ UCZESTNICZYĆ W:

  • Konstruowaniu nowych wyrobów ceramicznych za pomocą programów CAD: modeli i form, dokumentacji 2D i 3D.
  • Przygotowaniu danych i dokumentacji technologiczno- konstrukcyjnej do prowadzonych rozwojów.
  • Rozwoju produktów firmy, projektowaniu ulepszeń i nowych rozwiązań: udział w przeprowadzaniu prób, pomiar, analiza, wprowadzanie korekt.
  • Współpracy z innymi działami Firmy w zakresie rozwojów i usprawnień wyrobów ceramicznych.

Wymagania

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, znajomość oprogramowania Catia V6 będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej.
  • Bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna.
  • Wysoka kreatywność i otwartość na zmiany
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami 3D
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet świadczeń: opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, posiłki, karty paliwowe, katy kultura, sport i rekreacja, integracja.
  • System premiowy