Umowa o pracę5 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana18.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Obowiązki

  • Tworzenie projektów i planów montażu
  • dla działu ochrony przeciwpożarowej
  • Tworzenie detali i obliczenia hydrauliki
  • Współpraca z biurami inżynieryjnymi i innymi branżami
  • Rejestracja systemów na miejscu
  • Tworzenie planów rewizji oraz schematów
  • i dokumentacju systemu
  • Praca w miejscowości Norymberga (90429),
  • Hamburg (21149) lub Augsburg (86156)

Wymagania

  • Ukończone szkolenie jako planista systemów
  • technicznych lub podobne
  • Umiejętność obsługi Revit/MicroStation mile widziane
  • Znajomość obsługi oprogramowania Excell, CAD i AutoCAD
  • Mile widziany samochód na dojazdy do pracy
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min.B1/B2)

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ab 5000€ brutto
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, nie przez agencję
  • Opiekę firmy nad nowymi pracownikami
  • Bonusy świąteczne
  • 30 dni urlopu
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwości rozwoju osobistego oraz szkolenia
  • Dużą różnorodność projektów oraz nowoczesny sprzęt do pracy
  • Przyjazną atmosferę w zespole, sprzyjającą współpracy

Benefity

Możliwość pracy zdalnej