Komisjonowanie art. przemysłowych

Nohra
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, transport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • UNIWORK Sp. z.o.o.- Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107
Numer referencyjny:7

Obowiązki

  • Firma niemiecka zatrudni osoby do komisjonowania artykułów przemysłowych na magazynie
  • Miejsce pracy: Niemcy/Nohra
  • OPIS STANOWISKA
  • zbieranie zamówień przy pomocy scannera
  • na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu tzw. ameise
  • pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki
  • ogólne prace magazynowe

Wymagania

  • znajomość podstaw języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec
  • chęć do pracy
  • własny środek transportu mile widziany

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie
  • stawkę od 13,50 euro brutto/h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za
  • nadgodziny, niedziele i święta
  • mieszkanie zapewnione
  • możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy
  • 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc
  • możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień
  • opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania