Komisjoner - praca na magazynie bez znajomości języka niemieckiego. Dział mrożonek

Monachium
Oferta opublikowana10.04.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Wymiar etatupełny etat
Allpersona

Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

(k/m/x)

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Monachium (Niemcy), Etting / okolice Monachium/ (Niemcy)

Opis stanowiska:

Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach

Dział: Produkty mrożone

  • Praca w systemie 1-zmianowym
  • Poniedzialek - soboty w godzinach: 5.00 lub 6:00 - 14:20
  • 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.
  • Możliwe nadgodziny
  • Kompletacja zamówień za pomocą technologii głosowej tzw. Pick by Voice (słuchawki) lub Pick by Touch - monitory
  • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2700€ netto miesięcznie i obejmuje

  • Stawka godzinowa 12,00€ brutto + 2€ dodatku dla aktywnych pracowników+premie wydajnościowe
  • Bogaty System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy
  • Dodatkowy system premii wydajnościowych
  • Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu)
  • 25 dni płatnego urlopu w skali roku

​Dodatkowo

  • Zagwarantowany dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
Więcej informacji pod tel.:
Tadeusz Kempny
Biuro: +49 821 508 539 14
Komórka: +48 604 398 444

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
underfooter.png
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1