Komisjoner - praca dla par na magazynie bez znajomości języka niemieckiego

31275 Lehrte pod Hannover
Oferta opublikowana10.04.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Wymiar etatupełny etat
Allpersona

Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

(k/m/x)

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: 31275 Lehrte pod Hannover (Niemcy)

Opis stanowiska:

Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach

1. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C

  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Poniedziałek - piątek w godzinach: 05:00-13.15 lub 13:30-21.45
  • sobota 6:00-14.15
  • 6-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 5 dni w tygodniu
  • Kompletacja zamówień w oparciu o technologie Pick-By-Voice
  • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise

2. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa.

  • 5-dniowy tydzień pracy,
  • Kompletacja zamówień w oparciu o technologie Pick-By-Touch

3. Dział: Produkty mrożone - - temperatura - 24 stopni C

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Na dziale produkty świeże wymagana znajomość liczebników

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 13,50€ brutto + premie
  • Dodatek za prace na dziale mrożonek +2€ do godziny
  • System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy
  • Dodatkowy system premii wydajnościowych
  • Dodatek za prace w niedziele + 50% do stawki godzinowej
  • dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu) do stawki godzinowej
  • Gwarantowane 151 h miesiecznie realnie do zrobienia 160 - 200 hmiesiecznie
  • ​Dodatek za prace w dni świąteczne +100% do stawki godzinowej
  • Zagwarantowany dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
  • Możliwość co tygodniowych zaliczek
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • 25 dni płatnego urlopu w skali roku
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
Więcej informacji pod tel.:
Tadeusz Kempny
Biuro: +49 821 508 539 14
Komórka: +48 604 398 444

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
underfooter.png
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1