Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

UNIWORK Sp.zo.o. - Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Obowiązki

Firma niemiecka zatrudni osoby w magazynach Edeka, Netto w miejscowości Krefed, Kerpen, Balingen na  stanowisku:

 KOMISJONERA/PAKOWACZA

OPIS STANOWISKA

- zbieranie zamówień spożywczych przy pomocy systemu głosowego w języku  polskim (Pick by Voice) lub za pomocą skanera na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu,
- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,
- ogólne prace magazynowe.

Wymagania

- gotowość do wyjazdu do Niemiec,
- chęć do pracy
-własny środek transportu mile widziany

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie
- stawkę od 13,50-15,00euro brutto/h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki     za nadgodziny, niedziele i święta
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc
- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji       zamówień,
- opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.