E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości De Lier poszukujemy osób do magazynu do pracy na stanowisku komisjoner, order picker. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym: 8:00 lub 9:00 do 18:00 lub 19:00.

Komisjoner, Order picker
De lier

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień z listą

Wymagania:

  • doświadczenie w magazynach logistycznych przy zbieraniu zamówień
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro 10,05 €/h brutto
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92 % dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za przesłane aplikacje.

Kontakt:

E&A Agencja zatrudnienia (nr KRAZ 385)

Opole tel. 77 451 38 60
Racibórz tel. 32 414 99 61
Radom tel. 48 377 73 00
Białystok tel. 85 733 91 80
Olesno tel. 34 350 41 65
Rzeszów tel. 17 787 61 40
Olsztyn tel. 89 722 94 40
Gliwice tel. 32 231 27 36
Toruń tel. 56 477 12 40
Koszalin tel. 94 721 42 35

www.eena.pl

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ). Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."

De lier

E&A