Komisjoner na magazynie z art. spożywczymi

Sint-Niklaas
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje komisjonerów do magazynu jednego z większych supermarketów

Miejsce pracy: Genk / Sint - Niklaas

Obowiązki

- zbieranie zamówień za pomocą voicepick
- kompletowanie i pakowanie zamówień
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego
- własne zakwaterowanie w okolicy Genk / Sint - Niklaas i transport do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- brak przeciwskazań do pracy w ujemnych temperaturach
- gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy

- belgijska umowa,
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 13,50 euro/h brutto,
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 07:00 a 09:00
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.

Dodatkowe informacje