Komisjoner na magazynie z art. biurowymi

Temse
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników na stanowisko order picker do magazynu z artykułami biurowymi i pojemnikami plastikowymi.
Miejsce pracy: Sint-Niklaas / Temse

Obowiązki

- zbieranie zamówień,
- szykowanie palet do wysyłki,
- rozkładanie towarów na magazynie,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- własne zakwaterowanie w okolicy Sint-Niklaas / Temse i transport do pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane
- certyfikat na wózki EPT (istnieje możliwość zrobienia certyfikatu)

Oferujemy

- belgijska umowa,
- stawka €13,72/h brutto + dodatek zmianowy
- voucher na posiłki w wysokości €8
- praca w systemie dwuzmianowym

Dodatkowe informacje