Komisjoner bez znajomości języka- 270km od granicy

Töpen
Umowa o pracę14 €brutto / mies.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Poszukujemy komisjonerów na magazyn w miejscowości Töpen ok.270km od granicy- praca także dla par. Praca polega na zbieraniu zamówień przy pomocy skanera, w systemie jednozmianowym ale pracująca niedziela, wolne wg planu. Praca na dziale Frisch (chłodnia +3-7 °C)

Obowiązki

  • komisjonowanie żywności na magazynie Frisch (od 3-7stopni C)
  • ogólne prace magazynowe

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe lub Ameise mile widziane
  • Własny transport do pracy
  • Znajomość j.niemieckiego nie wymagana
  • Doświadczenie przy komisjonowaniu

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę długoterminową
  • Wynagrodzenie 13,50€ brutto/h
  • Premie powyżej normy
  • Dodatki za niedzielę, święta
  • Zakwaterowanie 200€ miesięcznie-5 km do pracy, pokoje 1-2 osobowe.
  • Opłacone składki socjalne,rentowe,zdrowotne
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1