Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

Dla niemieckiej firmy zajmującej się zatrudnianiem praocnwików magazynowych poszukuje dwóch osób na stanowisko:

Numer referencyjny:010623

Obowiązki

Kompletowanie zamówień na magazynie spożywczym.

Pracownik porusza się po hali wózkiem elektrycznym, który posiada z tyłu widły (podnoszące się na ok. 50cm), pobiera na widły europaletę i układa(kompletuje) na nią całe zamówienie.

Po skończonym każdym zamówieniu, należy wydrukować etykietę, którą przykleja się na paletę z towarem. Zamówienie wyświetlone jest na monitorze.

Dział:

  1. Hala półzimna, lekki asortyment : JOGURTY, SERKI, TWAROŻKI itp. – Temperatura 4-6 stopni Celsjusza

Wymagania

WYMAGANE AUTO NA DOJAZDY DO PRACY!!

BRAK ZAKWATEROWANIA !!

Oferujemy

Stawka: 13,50€ brutto + dodatki ( Projekt AU – nie jest wymagana rotacja po 9 miesiącach)

Święta 100%

Niedziela 50%

Nadgodziny: 25%

  • Rozbudowany system premiowy!!
  • System dwuzmianowy
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • Doświadczenie nie jest wymagane;

Niemiecki pracodawca zapewnia:

Niemiecka umowa o pracę wraz z ubezpieczeniem (AOK lub DAK),

Meldunek na mieszkaniu,

pakiet socjalny, urlop w wysokości 24dni (płatny),

premie świąteczne, dodatki wakacyjne,

opieka polskojęzyczne koordynatora.

Dodatkowe informacje

PRACA OD ZARAZ