Kierownik sprzedaży D2D

Dodano: 31.05.2020
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy na terenie całej Polski osoby na stanowisko

Walidrogi

Obowiązki

  • osiąganie planów sprzedażowych,

  • samodzielne poszukiwanie klienta,

  • praca nad aktywnym rozwojem rynku fotowoltaicznego,

  • budowanie i wdrażanie strategii sprzedażowych,

  • stworzenie własnego zespołu sprzedażowego oraz zarządzanie nim,

  • analiza oraz raportowanie wyników,

  • motywowanie i wspieranie podległych pracowników.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • efektywna sprzedaż oraz umiejętności negocjacyjne,

  • pozytywne nastawienie, kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania,

  • nastawienie na osiąganie wyników,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  •  prawo jazdy kat. b.

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja,

  • dużą swobodę działania - jesteśmy otwarci na Twoje pomysły,

  • wparcie oraz niezbędne narzędzia,

  • dogodną formę współpracy (umowa zlecenie lub B2B).

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chciałbyś razem z nami zadbać o środowisko - wyślij cv na adres Aplikuj lub aplikuj poprzez gowork.pl

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli RODO.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-co-zmienila-nowa-klauzula-w-cv-po-wejsciu-rodo
Walidrogi
Miasto Słońca Sp. z o.o.