Kierownik Serwisu Samochodowego

Kościan
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Serwisu Samochodowego

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • wsparcie merytoryczne kierownika serwisu,
  • nadzór nad pracą mechaników,
  • zamawianie części zamiennych oraz nadzór nad stanami magazynowymi,
  • prowadzenie dokumentacji napraw w systemie informatycznym,
  • organizowanie napraw samochodów poza granicami kraju,
  • doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych,
  • likwidacja szkód komunikacyjnych,
  • nadzorowanie napraw serwisowych,

Wymagania

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w serwisie samochodów,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • komunikatywny język angielski,
  • zorganizowany i samodzielny styl pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.