Kierownik robót elektrycznych

Chojnice
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik robót elektrycznych

Obowiązki

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami z klientem, wymogami Prawa Budowlanego i zawartą umową
  • Weryfikacja prowadzonych prac pod względem harmonogramu umownego
  • Rozliczanie oraz nadzór nad pracownikami i firmami podwykonawczymi
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z prowadzeniem budowy
  • Przygotowywanie zaplecza budowlanego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w prowadzeniu budów minimum 3 lata,
  • Znajomość programu Cad i Exel,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office
  • Biegły język angielski

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną i swobodną atmosferę
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Kartę Benefit i bogaty pakiet medyczny