Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Działu Zakupów

ikona Toruń
ikona Dodano:13.11.2022

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku.Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Obecnie dla naszego klienta, firmy z Torunia w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kierownik Działu Zakupów

Kierownik Działu Zakupów
Toruń
KDZ/TOR/06/22

Zadania
współtworzenie polityki działu zakupów,realizacja zakupów strategicznych, surowiec, podzespoły,realizacja zakupów krajowych i zagranicznych - głównie Azja (Chiny),odpowiedzialność za realizację polityki zakupowe przez zespół,negocjacje zakupowe,stałe monitorowanie rynku dostawców,budowanie relacji z dostawcami,kontrola umów,zarządzanie logistyką dostaw, transport lądowy, morski, lotniczy,

Wymagania
wykształcenie wyższe kierunkowe,doświadczenie na podobnym stanowisku,doświadczenie w tworzeniu polityki zakupowej firmy,wysokie kompetencje negocjacyjne oraz interpersonalne,bardzo dobra znajomość j.angielskiego,doświadczenie w realizacji zakupów od dostawców azjatyckich,znajomość ERP,wiedza z zakresu INCOTERMS oraz prawa celnego,samodzielność w działaniu,nastawienie na cel,mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej,

Oferta
zatrudnienie w renomowanej firmie,rynkowe wynagrodzenie,możliwość rozwoju,umowa o pracę,pakiet ubezpieczeń,pakiet socjalny, sportowy,samochód służbowy,wyzwania,

Klauzula informacyjna więcej
ikonaToruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.