Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierownik Działu Zakupów

ikona Dodano: 15.06.2022

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, firmy handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Zakupów
Wrocław
numer ref.: 8904/KDZ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży wyrobów hutniczych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołowej,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość procesów zakupowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:

  • kierowanie Działem Zakupów Wyrobów Hutniczych,
  • tworzenie oraz realizacja polityki zakupowej,
  • utrzymywanie dotychczasowych oraz nawiązywanie nowych relacji z dostawcami,
  • optymalizowanie procesów zakupowych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • sporządzanie rocznych planów zakupowych,
  • wdrażanie projektów strategicznych na podległym obszarze,
  • realizacja celów budżetowych,
  • sporządzanie raportów zgodnych ze standardami Spółki.[/li]

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (karta MultiSport, abonament medyczny),
  • samochód służbowy,
  • pracę w stabilnej firmie należącej do liderów w branży,
  • system szkoleń doskonalących umiejętności zawodowe.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola Szajnochy 11/5, 50-076 Wrocław, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Wrocław
Wałbrzych
Katowice
Poznań

EXPERUM Human Resources

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWrocław
Experum HR