Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KIEROWNIK BUDOWY - TECHNIK BUDOWLANY

ikona Dodano: 19.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 3300 - 3500 € / miesiąc
ua-flag наймемо працівників з України

FIRMA BUDOWLANA - GENERALNY WYKONAWCA KONTRAKTÓW NA TERENIE NIEMIEC, ZATRUDNI KIEROWNIKA BUDOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO!!!

Stała praca na umowę o pracę, ubezpieczenie, płatne urlopy

KIEROWNIK BUDOWY - TECHNIK BUDOWLANY
Oława

Obowiązki

  • Wykonanie prac techniczno-rozliczeniowych z klientem

  • Pilnowanie wydajności pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji socjalnej pracowników

  • Nadzorowanie nad procesem wykonania wszystkich prac budowlanych zgodnie z planem i terminem

  •  Prowadzenie planu urlopów pracowników

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na ww stanowisku w Niemczech

  • Wyksztalcenie: technik budowy, majster budowy, inżynier budowlany LUB wieloletnie doświadczenie (min 5 lat) na stanowisku dozór budowlany

  • Znajomość języka NIEMIECKIEGO w mowie i piśmie

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość pakietu MS OFFICE

Oferujemy

  • Stabilną, legalną, długoterminową pracę w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd
  • Płatne urlopy z Soka-Bau
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Klauzula informacyjna więcej
ikonaOława
Solgarden Construction Sp. z o.o.