Chemobudowa – Kraków S.A.  to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 69-letnią historią działalności.
Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Kierownik Budowy
Zakopane

Obowiązki
* prowadzenie dokumentacji budowy
* zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu
* organizowanie budowy
* kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę
* realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Wymagania
• udokumentowane minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy,
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń,
• znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
• dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
• uzyskanie zdolności do pracy na wysokość na podstawie naszego skierowania na badania lekarskie,

Oferujemy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,
• szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
• odzież i obuwie ochronne,
• możliwość rozwoju,
• możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Aplikuj lub osobiste zgłaszanie się do siedziby Spółki przy ul. Klimeckiego 24, 30-705 Kraków, pokój 205.
Kontakt telefoniczny:  +48 12 652 75 31, +48 12 652 75 39.

Prosimy o umieszczenie w CV następującego dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Zakopane

CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.